Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógyító kő van hát és...

Milyen gyógyító kő van hát és gerincbetegségre? Sürgős

Figyelt kérdés
Unokatestvérem nagyon beteg, 2 hónapja kórházban van, de az orvosok nem nagyon tudnak vele mit kezdeni.Nem javul,csak rosszabbodik.Nagyon nagyon aggódok.Egy ismerősöm mondta hogy vannak bizonyos gyógyító kövek amik segíthetnek valamit rajta.Rákerestem a neten de konkrétan gerincbetegségre nem találtam semmit(vagy csak én vagyok túl ideges)...remélem van itt valaki aki ért hozzá, és tud nekem segíteni.Ja és azt a követ rá kell tenni a hátára, vagy elég ha karkötőként viseli?Nem nagyon értek ehhez, de tudom hogy segíthetnek a kövek.Vagy ha van, bármilyen más ilyen gyógyító akármi érdekel,mert nagyon kétségbe vagyok esve.köszönöm előre is a normális válaszokat.
2012. dec. 2. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A normális válasz az, hogy bízatok az unokatesód orvosaiban, ne pedig köveket(!?) gyűjtögessetek!
2012. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha szeretnél ásványt venni (gondolom erre gondoltál), akkor menj el egy olyan boltba, ahol ilyet árulnak, gondolj arra, ami miatt és akinek ezt választani akarod: aztán vedd meg azt, amelyik elsőre "megszólít".

Mindegy, hol viseli. Ha csak a kezében tartogatja, az is jó!

Egyébként én tudnám ajánlani a csikungot. Ez egy kínai eredetű mozgás- és légzésgyakorlat sorozat. Nekem több gerincsérvem is van, egyik évekkel ezelőtt kiszakadt. Műtve nem volt. Azóta is "normálisan" tudok mozogni (kisebb korlátokkal), és fájdalommentesen. A gyakorlatsort rendszeresen végzem azóta is.

2012. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!