Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » EFT tehnikat probalta valaki...

EFT tehnikat probalta valaki szorongas, panik eseteben?

Figyelt kérdés
Sok jot olvastam rola,hanyszor kell elmenni,draga?Szeretnem ha olyan is jelentkezne aki volt,es leirna velemenyet.

2012. nov. 21. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

én is sok jót olvastam már róla, és miután már nem volt más lehetőség, (kételkedtem a módszerben és előtte a kevésbé "hókuszpókusz" módszerekkel próbálkoztunk) el is mentünk ilyen kezelésre. az anyagiakat anyu intézte (kissé önállótlan vagyok így 17 évesen, tudom), szóval ilyen jellegű infóval nem tudok szolgálni, de nyilván ez is változó.

én azt tapasztaltam, hogy hatásos a dolog. kezelés alatt kicsit úgy éreztem, hogy a csávó hülyének néz, meg ki akar gúnyolni, de néztem videókat, és ez mindenhol így működik. egyébként nem hittem a dolog sikerességében, de kezelés után mindig jobban éreztem magam. valószínű, hogy ember-függő, hogy hány alkalom kell a teljes gyógyuláshoz, de én voltam vagy 5x és nem volt elég. azért nem mentem többször, mert baromi messze van a hely, és nem tudom megoldani az utazgatást.

egy próbát tuti megér. próbáld ki! :)

2012. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!