Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » El van dugulva a fülem nagyon...

Perencsik Tamás kérdése:

El van dugulva a fülem nagyon és nem segít a fülgyertya meg a audiospray sem! Használtam tengervízet melegítve is de nem segít. Hogyan tudom kidugítani a fülemet?

Figyelt kérdés
3 napja nem hallok semmit se és tusolás közben történt a dolog.Akkor dugult el.Gyanítom hogy a nagyon meleg víz és a rosszul irányított vízsugár a hibás,na meg én!

2012. nov. 12. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy középfülgyulladás van a dologban.

Amúgy meg próbálj meg pár csepp paraffin olajat,ha zsírdugó van benne,akkor az mindenképpen segíteni fog

jobbulásT

2012. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egészségógyi szolgáltatások között van olyan, hogy ORL. Nem hallottál még róla? Próbáld ki!
2012. nov. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már napok óta be van dugulva a bal fülem, igy rengeteg kommentet elolvastam a Neten. Orvoshoz nem akartam menni, mivel pár éve kimosták a fülem és véletlenül átszurták a dobhártyám. Nagyon fájdalmas volt, de begyógyult azóta. Igy most magam próbálom az eldugult fülemet kezelni. A kövirózsa levét becsepegtettem, semmi eredmény! Aztán kamillateával gőzöltem 2 napon át a fülem, semmi eredmény! Mignem találtam egy kommentet, injekciós fecskendővel langyos vizet fecskendeztem a fülembe vagy 10-szer egymás után, és láss csodát.....kidugult a fülem, végre rendesen hallok!
2014. szept. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!