Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A mostani fiatalok elég sokat...

A mostani fiatalok elég sokat isznak és cigiznek. Hogyan lehetne leszoktatni egy fiút az ilyesmiről?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A legszebb fiatalkor az amiben van némi önrombolás, ha valaki nem kér önként segítséget akkor miért akarnád, elijeszteni ezektől?
2012. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mai fiatalok?


apám sokszor elmeséli miket csináltak barátai (gondolom ö is). most 60 éves, de én is voltam tini és miket csináltak az én barátaim? hát ugyan ezt, sokat ittak és cigiztek, föleg a fiuk. most 32 éves vagyok.


leszoktatni nem lehet, 11 éves korig lehet nevelni, ezután a meglévö értékekkel kell gazdálkodni.

2012. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 és fél vagyok csak aggódom,hogy tovább mégrosszabb lesz,szinte az összes fiú ilyyen.Van egy fiú,aki nagyon tetszik normális és kedves is inni azt birnak a haverokkal...
2012. nov. 12. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már valakit meg akarsz változtatni, bele se kezdj a kapcsolatba :D
2012. nov. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!