Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől viszkethet?

Mitől viszkethet?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy a végbélnyílásom-fenekem sokat viszket. Nem vagyok férges vagy hogy mondjam, mert csináltattunk tesztet. Kakiminta, és én sem láttam semmi élőskodőt a kakimba. Nőgyógyászati bajom van, ami nemmúlt el, majd menses után megyek megint, esetleg lehet hogy ez is valami olyan dolog? Dokinak elmondjam? Lehet onnan terjedt át valami fertőzés, vagy gomba? Nem élek nemi életet.

by:egy kétségbeesett tizennégy éves lány.



2012. nov. 4. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
análvibid sincsen?
2012. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk sokszor viselsz tangát az is segít odaterjedni, vagy ha éjszaka sokat háton alszol és folyásod van az ugye arra lefelé tud folyni. Ha kaptál krémet is a abból kenjél a fenekedre is és persze az orvosnak mond el.
2012. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp mondd el az orvosnak, mert lehet összefüggés.
2012. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

de majd pont tizennégy évesen lesz anál vibrátorom -.-

Tobbieknek koszonom, igen hordok tangát, nos a krémmel az a bajom,hogy anyukám szerint mindenre jó, de nekem csak rontja a helyzetem. A r.hadék doki meg sem vizsgált rendesen...miatta kell máshoz mennem megint. :[

Pedig írt fel két gyógyszert, beszedtem de nem múlt el....picit félek hogy mi bajom.

2012. nov. 4. 00:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kéne pl. 14 évesen tangát hordani, mert úgy rántja át "fentről-lentre" a fertőzéseket, hogy öröm nézni.
2012. nov. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha szar a doki,mindenképp menj másikhoz!! én így voltam a nődokimmal,a 3. orvosom tett végre valamit a fájdalmas szex megoldására-műtétet. A lényeg,hogy addig menj másik dokihoz,amíg nem találsz egy normálisat!! :)
2012. nov. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan dokihoz menj, aki rendesen megvizsgál. A tangát felejtsd el, és semmilyen kenőcsöt ne használj, amit nem orvos írt fel.
2012. nov. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem felejtem el a tangát, mert egyszerűen utálom, hogy a bugyim csíkja átlátszik.
2012. nov. 4. 18:29
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor egy ideig ne cicanacit hordj.
2012. nov. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ki ezt...

2012. nov. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!