Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csinálajak, hogy végre...

Mit csinálajak, hogy végre elmuljon a hasmenés?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ, mi okozza a hasmenésed...
2012. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
véres hurka-kolbász-t mióta fogyaszottam,azóta vannak gondjaim
2012. nov. 3. 21:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Imodium, vagy Bolus adstringens. Inkább az utóbbit ajánlom, mert ez bélfertőtlenítő is, vagyis megköti a baktériumokat, vírusokat, hasonló az aktív szénhez. -Egy gyógyszerész-
2012. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
és mióta vannak gondjaid, vagyis mikor ettél hurkát? és mennyire volt nyers?
2012. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
tegnap előtt ettem,este 6-7 körül,és utána másnap hajnali 4 óta vannak gondok,azt hogy mennyire volt átsült,nem tudom megállapítani,de sztem jól átvolt sülve,mert a család többi tagjának nincsenek gondjaik.
2012. nov. 3. 22:42
 6/12 anonim ***** válasza:
az sok idő, ez fertőzés, menj le az ügyeletre reggel - ha másnak nincs baja a kajától, akkor más lesz a probléma
2012. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Vegyél be széntablettát.

Egyél sós ételeket,és semmi rostosat ne.

2012. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vattil ***** válasza:
hagyd abba a fosást, akkor nem lesz hasmenésed!!!
2012. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Krill ***** válasza:
Gyomorrontás egy nap alatt átmegy rajtad. Ha két nap után sem múlik, már mindent kiadtál magadból, mégis görcsölsz, akkor pedig irány az orvos!!! Az ételmérgezés/szalmonella nem játék. 3 nap alatt kiszáradhatsz. Különösen akkor ha víz vagy citromos tea sem marad meg benned. Maga a szalmonella nem halálos, csak a kiszáradás veszélyes. Kórházban sima élettani sóoldatos infúzióval ez probléma mentesen elkerülhető. Aktívszenet vehetsz be, más agresszív hasfogót és bélfertőtlenítőt inkább hanyagold, az nem erre van, hiába nyomatják a reklámokban.
2012. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ne a gép előtt ücsörögj, menj el wc-re és fosd ki magad!
2012. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!