Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől lehet és milyen gyógymód...

Mitől lehet és milyen gyógymódot ajánlotok rá?

Figyelt kérdés

Két hete kezdődött, hogy először az egyik oldalon bedagadt a torkom, a nyirokcsomóm pedig dió nagyságú lett. Lázas voltam és olyan fájdalmaim voltak a torkomban, hogy nem tudtam aludni, se enni, semmit. Tele volt hólyagokkal, használtam vizes borogatást, torokfertőtlenítőt, ecseteltem, ittam gyömbérteát, meleg csipkebogyó teát, pálinkát, és öblögettem sós vízzel, de egyik sem használt. Pár napja elmúlt, de ma megint bedagadt, de most a másik oldalon. Nem értem mitől lehet, sosem volt még hasonló problémám. Orvoshoz nem tudok és nem is akarok menni. Tud valaki valamit javasolni? Esetleg tipp, hogy mitől lehet?


20/L


2012. okt. 29. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
el kéne menni orvoshoz,lehet hogy kell rá antibiotikum,vagy megfelelö gyulladásgátló. próbáld meg 3X1000mg vitamin C,este,vagy ha fáj Panadol tbl 1 (vagy Algopirin,vagyIbuprofen származék)+toroköblögetö Tantum Verde,tarts melegen a torkod,rengeteg folyadék,mézes teák,ha vaninfralámpázz napi 2X, Gondolommegfáztál,azért alakult ki
2012. okt. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igyekszem elkerülni az antibiotikumot, azért nem megyek el orvoshoz, mert úgyis azt írna csak. Viszont azért kezd kicsit aggasztani, mert soha nem volt hasonló, pedig gyakran megfázom, de olyankor klasszikusak a tüneteim, inkább fulladok az asztmám miatt. Most semmi más tünetem, mint a torkom bedagadása, de orrfolyás, de köhögés, se semmi.
2012. okt. 30. 07:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!