Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Melyik modszer a legjobb...

Melyik modszer a legjobb ongyogyitasra, a lelki gondok oldasara?

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a homeopátia vált be.
2012. okt. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 homo ludensz ***** válasza:
Hát ez tág fogalom. A meditáció is lehet eredményes ha tényleg mindennap azonos időben teljes odaadással csinálod és sok féle meditáció létezik. Attól is függ hogy mennyire vagy jártas az alternatív gyógyászatban. Öngyógyításra kérdeztél rá és itt nem a mások által való segítségre gondoltál de ettől függetlenül ha tudok és elfogadod én segítek.
2012. okt. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Koszonom a valaszokat.

Kedves masodik valaszolo!

Hogyan tubnal segiteni?

2012. okt. 5. 18:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Valamiert nem tudom megnyitni az uzeneteimet,ezert nem tudom elolvasni,amit irtal.
2012. okt. 6. 17:37
 5/9 85469 válasza:
vegyél egy kutyát..:-)
2012. okt. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kolosi robert válasza:

Probald nezni (meghallgatni)Popper Peter "Mesterkurzus" "eloadasait" a szamitogepeden,talan segitsegedre lesznek.

Amit tudok neked ajanlani meg,hogy amin tudsz valtoztatni valtoztas,amin nem azon ne edd magad!

2012. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bármilyen meditációs technika jó lehet. Szerintem az agykontroll a legjobb, illetve a legkönnyebben megtanulható. A tanfolyam elvégzése után (vagy még közben is)alkalmazni tudod, nem kell hónapokat várnod az eredményre. Egészségesebb és boldogabb leszel. Én még nem találkoztam olyannal aki elvégezte a tanfolyamot és alkalmazza is az ott tanultakat, hogy nem állt be pozitív változás az életébe. Többféle technikát tanítanak a gyógyításra és más problémák megoldására is használhatod. Nekem bevált.
2012. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szex!
2012. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vodka. Sok Vodka.
2012. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!