Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Két nagy vízhólyag papucs...

Két nagy vízhólyag papucs miatt, mit lehetne tenni a gyors elmúlás érdekében?

Figyelt kérdés
sziasztok. a lapostalpú papucsom miatt mindkét lábamon kb 3-4 centis vízhólyag jött ki a lábamon, úgyhogy most csak szinte a sarkamon tudok lépkedni miattuk, van rá valami gyors gyógymód,hogy ne fájjon ennyire?
2009. júl. 23. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Fertőtlenített tűvel ki kell szúrni és kimélni még egy napot.
2009. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki kell szúrni, akkor utána nem fáj annyira. De arra számíts, hogy újratermelődik a víz és megint ki kell szúrni.
2009. júl. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oké lehet tényleg az lesz, mert nagyon nagyok és tényleg eléggé fáj
2009. júl. 23. 11:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is mindig kiszúrtam tűvel, nem tudom mennyire jó ötlet. Előtte fertőtlenítettem a tűt. Utána a lábammal nem csináltam semmit, max egy zsebkendővel megtöröltem és teljesen kinyomkodtam a vizet... nem olyan undorító egyébként. Sima víz jön csak. Utána tényleg jobb, már nem is fáj.
2009. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kiszúrtam steril tűvvel és az nem fájt csak utánna amikor lement akkor csípet de kilehet bírni.
2009. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) kiszúrtam énis, most kicsit javult. nem fáj annyira ha lépkedek
2009. júl. 23. 11:55
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok! Én is hasonlóan szenvedek. Nekem a jobb nagy lábam ujja alatt nőtt vízhólyag, de újratermelődik, ahogy írta az előttem lévő felhasználó. Bekentem Bephanten kenőccsel, de szerintem sokkal rosszabb lett, mert újra termeli ismét a vizet. Tegnap este nem kentem be, így nem képződött. Gyanakszok a cipőre, hogy az okozhatja, de eddig semmi baj nem volt vele.
2014. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!