Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel tudnam kidugni a fulemet?

Mivel tudnam kidugni a fulemet?

Figyelt kérdés
Na szoval par napja voltam uszni es akkor a fulembe viz ment es azota avval a fulemel nem hallok rendesen es nem tudom sehogysem kidugni es ha viz kerul a fulembe megint ugy erzem mintha nehezeben jonne ki min a masik fulmebol

2012. júl. 11. 23:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem okozhatnak vele maradando serulest a fulemnek?
2012. júl. 12. 00:45
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem sokszor kell menni mert kicsi a hallójáratom. Tegnap voltam pl és azt mondta a doki hogy 3 havonta nyugodtan mehetek :D

Ha halláskárosodást okozna azt már mondta volna, meg éreztem volna is mivel már jó pár alkalommal volt részem benne.

Ha sokat nyomogatod pl meg ilyesmi akkor be is gyulladhat, viszkethet. Legelőször én is féltem elmenni és kipróbáltam mindent, vagy két hétig szenvedtem, aztán egy hétig jártam orvoshoz minden nap mert begyulladt a sok nyomogatástól meg piszkálástól. Ilyen nyugtató gézcsíkot tett a fülembe naponta, ami baktérium ölő hatású is volt. De az is nagyon kellemes érzés volt, külön vártam hogy mehessek, mert nyugtatta a fülem :)

2012. júl. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ok kosz mindenkinek lehet elmegyek mar nincs mas valasztasom lassan emgbolondulok
2012. júl. 12. 01:02
 14/15 anonim válasza:
Egyetértek az utóbbi leírással, 5 perc kimossák max. még egy gyógyszeres gézcsíkot helyeznek a hallójáratba, aztán azt másnap ki is veszik és jobban hallassz mint valaha!
2012. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
háziorvoshoz menj, az majd tudja mit tegyen:)
2012. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!