Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megvágtam az ujjam, szerintete...

Megvágtam az ujjam, szerintetek mi lesz vele? Lent.

Figyelt kérdés
Sajnos egy éles késsel belevágtam a bőrbe és most ott egy lyuk lett, és nagyon félek, hogy olyan marad. Vagy visszafog oda nőni a bőr? :S Nem vérzett meg semmi mert ez ott a körömnél van. remélem értitek.
2012. júl. 9. 15:45
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos hogy visszanő, úgy maradni nem fog :):) javaslom, kend be aloe verával. nagyon gyorsan gyógyít, minél hamarabb annál jobb :)
2012. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi gond, fertőtlenítsd le. Bár nem értem, hogy nem vérzett, ha kivágtál egy darabot????
2012. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a bőrt vágta ki az meg nem vérzik.... a húsba nem vágott tehát nincs baj.
2012. júl. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ujjon a hús is simán vissza tud nőni. Nem tudom persze mindenkinek visszanő e, de láttam már olyat hogy valaki majdnem a fél ujjbegyét levágta, persze csak a húst, és nem maradt utána csak kis heg. Ha csak bőrt vágtál le, akkor két hét múlva nem fog látszani. Ha valami miatt lassan gyógyulsz akkor is maximum három hét.
2012. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Huh köszi mindenkinek! Lefertőtlenítettem rögtön utána! Azt hittem már ilyen marad. És tényleg nem vérzett, én se értem miért, de még csak nem is fájt, meg se éreztem mikor megvágtam.
2012. júl. 9. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is vodkával szoktam csinálni, mert az kapható kisebb üveggel is, mint a fehér rum, és olcsóbb, azzal is nagyon jó.
2012. júl. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekünk van házi pálinkánk és öntöttem egy rongyra belőle, és tényleg működött mert összehúzta a sebet. Már nem is nagyon látszik. Csak még az a mélyedés ott van.
2012. júl. 10. 15:47
 8/8 anonim válasza:
Szerintem egy heggel megúszod nekem is volt ilyen és már nem is látszik , illetve a helyét csak én látom .
2012. júl. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!