Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 7150 Bonyhádon miért nincs...

7150 Bonyhádon miért nincs természetgyógyász?

Figyelt kérdés
Hagyományos kínai, illetve akupunktúra..stb! Nem is merik az emberek? :S

2012. máj. 11. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerik. És akkor mi van?! Tudtommal nem kötelező természetgyógyászatot nyitni minden utcasarkon!
2012. máj. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes... NEM ISMERIK! Mivel nincs!
2012. máj. 11. 17:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Az van hogy kell, szükséges! Mivel te nem hiszel benne, vagy nem ismered attól nem kell írogatni!
2012. máj. 11. 17:26
 4/6 homo ludensz ***** válasza:
Akkor lenne ott bizonyára természetgyógyász ha valaki akinek van ilyen irányú képzettsége és papírja róla kiváltaná a vállalkozóit de ÁNTSZ meg különböző szervek jönnének nézegetni hogy milyen a kezelő helyiség,van e wc. kézmosó. Csak az illető ha akadna ilyen ő tudná megítélni hogy számára ez megéri e vagy sem,van e rá olyan kereslet ami őt eltartja. Mostanában buktattak le a NAV(azt hiszem valami hasonló nevük van most) emberei egy jósnőt aki nem adott számlát mikor a pénzt eltette. Ezért inkább társulnak a különböző szak irányú term.gyógyászok mert megoszlik a bérleti díj és a járulékos kiadások.
2012. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

homo ludensz:

van-e, megéri-e (kötőjellel írjuk)

2012. máj. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 homo ludensz ***** válasza:
Köszi a javítgatást viszont amit írtam szerintem megértetted így is. Sajnos helyesírásban sosem jeleskedtem.
2012. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!