Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csináljak a fájdalommal?

Mit csináljak a fájdalommal?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdődött az egész, mikor lebetegedtem, majd mikor kigyógyultam, a jobb vállam, a nyakam jobb fele, a jobb karom és a hátam jobboldali fele az utolsó bordáig fájt, de csak nagyon enyhén. Napról napra hol jelentkezett, hol pedig eltűnt. Egész eddig, ha fájt akkor nagyon enyhén, de most úgy igazán belenyilal és nem akar elmúlni, azon a területeket, amit előbb említettem. Már 4 napja tart. Meg kell említenem, hogy voltam doktornál, ő felírt gyógyszert (Diclofenac-ratiopharm) és egy kenőcsöt (Bengay), amit a fájó területeken kell elkenni.

Azt mondta a doki, hogy csak meg van feszülve az izom, meg görcsben áll. Gondolkozzunk logikusan: Ha már ez 1 hónapja hol jelen van, hol eltűnik, és már 4 napja folytonos fájdalmat produkál, akkor az nem lehet görcs. Nem értek az orvostudományhoz, de ezt józan paraszti ésszel és meg lehet mondani, hogy itt valami komolyabb gond van.

Kórházba is voltam, ott meg ugyan oda küldtek vissza.


Szóval, kérek valakit, aki ért ehhez, javasoljon gyógyszert vagy valakit aki tud ezen segíteni. Nagyon szépen köszönöm!



2012. ápr. 9. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Innen nem tududnk veled mit csinálni, szerintem ez "józan paraszti ésszel" neked is feltánhetett volna. Ha ilyen jellegű a fájdalmad és nem múlik, keress másik orvost, aki jobban megvizsgál és tovább küld téged vizsgálatokra.
2012. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót CT-re vagy MR-re, ott megnézik rendesen, mi a probléma. Ismerősünk húszéves fiának volt ugyanez a lábánál, neki egy jóindulatú daganat volt a gerincen, az nyomta az idegeket. Megműtötték és teljesen rendbe jött. De őt is lerázták mindenféle idegbecsípődésre való tüneti kezeléssel hetekig, csak aztán a szülei megunták a dokit, és felvitték a srácot Pestre a Sportkórházba.
2012. ápr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fajdalom a szervezetnek a jelzese, tehat ne vitaz az orvossal, most faj, menj el az ugyeletre, ha kell, akkor jajgass melle, de fontos elerned, hogy megrontgenezzenek, mivel ott mar mindent latni fognak, viszont ha ezis negativ, akkor mar elkepzelheto, hogy valoban lelki oka van ennek, stresszes eletmodod van pl. s igy valoban lelehetnek tapadva azok az izmok is, es ez bizony nagy fajdalommal tud jarni.

Rontgen! UTAnna mar elobbre jutottal....

2012. ápr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
keress meg privátban, ird bele hátfájás
2012. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármiféle hőterápiás módszert próbáltál már?
2012. nov. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!