Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Füldugulásra van valakinek...

Füldugulásra van valakinek valami javaslata?

Figyelt kérdés

Mielőtt azt írnátok, hogy mosni kell "szoktam mosni"

Ráment az infulenza a fülemre azóta el van dugulva orvoshoz nem akarok menni mert kirúgnak a munkahelyről esetleg valami öklet?



2012. ápr. 1. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Orrcseppet használsz, mert ha nem vegyél, ez sokszor segít, persze attól még elmehetsz a fülészetre, kapsz rá valamit, nem muszáj betegállományba menni.
2012. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert munkaidőn kívül elmész az orvoshoz és kérsz rá valami cseppet,még nem rúgnak ki!
2012. ápr. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Influenzával azért jó ötlet lenne elmenni orvoshoz...

A füledre melegíts sót: nekünk van itthon egy pici zsákunk tele sóval, azt szoktam a radiátorra tenni (de persze lehet bármilyen anyagot, ami megtartja a hőt), majd a fülemre. Ha kitartóan csinálod, előbb-utóbb kidugul.

2012. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fülgyertya!

Ártani nem tud.

Minden gyógynövény boltban kapható.

Van hozzá tájékoztató hogy hogyan használd.

2012. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andy29 válasza:
Szia! A helyedben elmennék az orvoshoz vele. Ő megnézi ír fel neked cseppet és helyre jön. Ha tovább halogatod, és esetleg most helyre jön, majd a következő influenzánál újra bedugul és újra és újra majd többel kötöd be. Én is ismerek olyat aki nem ment el az orvoshoz, házilag kezelte sót melegített rá, csepegtette stb. és közép fülgyulladással megműtötték, ami sajnos nem sikerült 100%-osan és hallókészüléke van. De ez a te életed a te füled a te hallásod! A munkahelyről azért nem fognak kirúgni mert kiveszel egy nap szabit és elmész a dokihoz vagy esetleg munkaidő után menj el. (Bocsi ha egy kicsit keményen fogalmaztam!) Minden jót és gyógyulj meg!
2012. ápr. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!