Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kezemen fehér foltok mitől...

A kezemen fehér foltok mitől jöhettek ki?

Figyelt kérdés
Össze- vissza,nem is szabályosak. A hátamon már voltak kb. 4éve is,azok azóta nem változtak. Mit lehet tenni ellenük?Természetes szerekre, krémekre gondolok.
2011. nov. 29. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:
A fehér folt lehet gomba,és lehet festékhiány(gyakrabban festékhiány)és mivel Neked 4 éve jelent meg a hátadon,és azóta ott van,ez tényleg az lesz.Sajnos természetes krémekről nem tudok,van fénykezelés(PUVA,ha jól emlékszem)ezzel lehet próbálkozni,főleg ilyen esetben,ha ennyire frissek a foltok.Nekem kb.20-22 éve kezdődött,akkor még ennyit sem tudtak a dokik(nem mintha most sokkal többet tudnának,nem tudom mit csináltak húsz év alatt)lényeg,hogy már 50%-ban festékhiányos vagyok.Ezért mondom,hogy most kellene elkezdeni a fénykezelést,mert most még reagálhat a bőröd.Olyan is előfordul,hogy valakinek spontán elmúlnak a foltok.
2011. nov. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!