Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Szerintetek használhatom még...

Szerintetek használhatom még a Solutio Antisudoricát?

Figyelt kérdés
éppen ma jár le a szavatossága,de még van benne nem is kevés.. és szerintetek használható még? (egy ideig)
2011. okt. 29. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hűtőben tároltad? Mert akkor bátran.
2011. okt. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem hűtőben.. akkor már nem jó?
2011. okt. 30. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehetne használni pár hónapig, de igazából pont ez az, ami recepttel nem kerül 200Ftba, recept nélkül 300.
2011. okt. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem az ár az akadály,hanem h még van benne majdnem félig ..
2011. okt. 31. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb, hogyha elviszed a közeli patikába, és megkérdezed, ha használható-e, ha nem akkor leadhatod nekik a gyógyszerhulladékot, kötelességük elvenni.

Én úgy tudom fél évig jó még a lejárat után a gyógyszerek, legalábbis a felbontatlan tablettáknál ez így igaz. De mivel ez egy felbontott folyadék nem merek semmit sem biztosra mondani.

2011. okt. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a ráírt lejárat a baj,hanem a készítmény túl erős.Nagy dózisban tartalmaz alumíniumot,ami bezárja a pólusokat,ezzel megakadályozva a normál izzadást=fontos kiürülést.Bizti,hogy így ősszel is szükséged van rá?
2011. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!