Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » S. O. S. Nagyon fáj a gerincem...

S. O. S. Nagyon fáj a gerincem! (? ) (többi lent! )

Figyelt kérdés
Tegnap tesi órán valószínűleg megrántottam. Már amikor mentem haza is éreztem hogy valami nem jó... Amikor megpróbálok lehajolni, vagy olyan mozgást végzek amiben a gerincnek nagy szerepe van iszonyatosan elkezd fájni a gerincem a lapockám alatt végig! Hogyan tudnám kigyógyítani magam? Bekentük voltarenel, de semmi! 13/F [túlsújos]
2011. okt. 14. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag a lóbalzsam jó ezekre a gondokra, masszírozni kell vele,egyik ismim is helyrejött. nekem is fáj nagyon az egész hátam és azóta sincs srendben
2011. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. Azért fáj a hátad, mert valami sérülés történt a gerinc mentén, és az izmok összehúzódnak h védjék a sérült területet. Ez a folyamatos izom összehúzódás pedig fájdalmas. A doki ad majd fájdalomcsillapítót vagy injekciót.
2011. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
injekciót??! WTF? azt várod hogy így hallgassak is rád?:D:D:D
2011. okt. 14. 12:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Nehogy hallgass rá a szuri fáj.
2011. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még mindíg fáj, akkor menj el a Traumatológiára! Komolyan kell venni, még akkor is, ha aztán a pihentetéstől meggyógyul "magától". Nekem már többször meghúzódott tornázás közben, főleg, ha nincs az ember bemelegítve vagy normálisan felöltözve, miközben a szabadban sportolsz. 13 éves korban szeritem nincs kóros túlsúly, amikor a testmagasságod megnövekszik majd akkor eltűnik a túlsúly!
2011. okt. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kriszta7 ***** válasza:

Egy JÓ csontkovács rendbe tudja tenni fájdalom nélkül.

Egyre több orvos is van a jók között, ha bennük jobban bízol.

Ha egy csigolya elmozdul, akkor azt nem fogja helyretenni a fájdalomcsillapító.

2011. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!