Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tudtok a propoliszos...

Mit tudtok a propoliszos mézről? -bővebben lent-

Figyelt kérdés
Szüleimtől kaptam propoliszos mézet immunerősítő gyanánt. Hogyan kell adagolni, melyik napszakban érdemes fogyasztani? Azt olvastam, hogy a propoliszra durván allergiásnak lehet lenni. Hogyan tudnám kipróbálni, hogy az vagyok-e rá? Köszi! 19/L
2011. aug. 24. 10:44
 1/2 homo ludensz ***** válasza:
Gondolom itt a méhszurok van mézben elkeverve de én sem vagyok méhész. A fő tulajdonsága az erős baktérium ölő képessége mellett roboráló képessége is számottevő. Mi gyógyszertári alkoholban oldottuk fel és zöld üvegben hűvös helyen tároljuk. Néhány csepp a vízbe vagy teába hasznos ital. Csak akkor tudod meg hogy allergiás vagy rá ha eszel belőle. Én senkinél nem tapasztaltam negatív reakciót.
2011. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. aug. 25. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!