Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógyulást értek el...

Milyen gyógyulást értek el fokhagyma kapszulával?

Figyelt kérdés
én vérnyomás csökkentésre szedném, ha jó véleményeket kapnék, és ha szedésével elhagyhatnám a gyógyszert.
2011. márc. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A fokhagyma ősi, és jól ismert fertőtlenítő növény, hatásos gombaölő. Magasvérnyomás esetén kiváló vértisztító, salaktalanító, megakadályozza a véralvadást.
2011. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A fokhagyma tényleg nagyon jó vérnyomásra.

Ha az alsó értéked is magas, akkor az arra is utal, hogy régebbi keletű a dolog... ezért a gyógyszer elhagyásával vigyázz. Nem vagyok orvos, ezért mindenképpen egyeztess a kezelő orvosoddal.

Ami nekem bejött az 30 gerezd fokhagyma + 3 citrom leve, egy liter vízben megrottyantva (azaz nem forrásig), és ebből 21 napig 3-5 cl-t inni naponta!

Aztán egy hét szünet, mejd újra az egész!


Ettől a lötyitől nem lesz fokhagyma szagod (a citrom miatt) tehát mehetsz emberek közé is!



Ami még csuda jó:

Céklalé. Ha van gyümölcs centrifugád, akkor azzal.

Ha nincs, akkor nyersen! (Úgy legalább rosthoz is jutsz!)


Üdv:

180/110

(ahonnan indultam)

2011. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget.
2011. márc. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!