Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lisztérzékeny vagyok ez...

Lisztérzékeny vagyok ez elmúlhat valahogy?

Figyelt kérdés

Üdv.

14/F

Már 3-ba nagy nehezen kiderult rolam h lisztérzékeny vagyok... akkoriban mindeneste hánytam és ez igy ment 3-4hónapon keresztül... amíg 18kg nem lettem és pesten kiderult az vagyok, mióta csinálom a diétát jobban lettem majd kicsattanok az egészségtől:D(már vagy 2éve nemvtam beteg-.-:( :D)

Na de az lenne a kérdésem hogy kitudom-e ezt nőni vagy van-e valami gyógymód rá?

mert mostanába néha szoktam enni pizzát szendvicset mindent ami buzalisztből van és semmi bajom nincs tőle ez jelent vmi jót?:s:)

válaszotokat előre is nagyonszépen köszönöm:)


2011. márc. 16. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen tudtam meg hogy az vagyok. Ez nem fog elmúlni, életed végéig tart. Hallani olyat hogy valaki meggyógyul, de én nem hiszem el. Az orvosok legalábbis azt állítják hogy nem lehet kinőni.
2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
TILOS olyan ételt enned, amiben glutén van (zsömi, pizzatészta, stb...)! Soha többet nem ehetsz, különben kiújulnak a tünetek, és újból rosszul leszel, szépen lassan ismét tönkreteszed az emésztőrendszered.
2011. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem lehet kinőni, javítani lehet rajta, de kinőni soha, ez egy olyan betegség amit sajnos a mai orvostudomány még nem tudott megoldani, ha valaki lisztérzékeny és búza (és társai) lisztből készült ételeket fogyaszt, hosszabb távon elbutuláshoz vezet (agykéreg elhalás)
2011. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vérvizsgálat kell néhány bűnözés után, és akkor minden kiderül.
2011. márc. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

értém köszönöm a válaszokat...

nekem azt mondta az orvos 18évesen ujra jon egy teszt és akk kiderul h kinőttem-e vagy nem (azt mondt a kilehet nőni...)

de ha ez a helyzet :(

2011. márc. 17. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, a lisztallergiát ki lehet nőni pár év alatt, a lisztérzékenység meg egy autoimmun betegség, ami egész életedre megmarad. De tartsd a diétát, különben úgy tönkreteszed a beleid, hogy nem szívódik majd fel semmi tápanyag és egyszerűen éhenhal a szervezeted.
2011. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!