Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Labfejről az ödémát mi az ami...

Labfejről az ödémát mi az ami le viszi?

Figyelt kérdés
szept. 28. 09:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

A lábfej, és a nagy lábujj alatt a talp van be dagadva.

Valami természetes gyógynövény kellene.

szept. 28. 09:40
 2/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Először is tudni kellene mi az oka.
szept. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A lúdtalp miatt van.
szept. 28. 10:11
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor azt kell megoldani.
szept. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Furosemid
szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szendvics talpbetét.
szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a lúdtalp nem okoz ödémát. Begyulladt miatta? Mert akkor gyulladásgátló gyógynövény kell. Rossz keringés miatt vizesedhet, akkor vízhajtó kell. De egy lúdtalpbetét ilyen állapotban már nem elég, csak megelőzésre. Orvos azért látta?
szept. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7

Nem hordtam a talpbetétet azért gyulladt be. Voltam orvosnál kérni akartam fizikoterápiára beutalót nem tud adni, ortopédián adnak kértem időpontot majd megyek.

Tigris tapaszt tettem rá.


[link]

szept. 29. 15:50
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez esetben én javasolnék hordozó olajban elkeverni illóolajokat, és azzal óvatosan masszírozni a területet. A kamilla és levendula gyulladás csökkentő hatású, a borókabogyó és ciprus lelohasztja a duzzanatot. Naponta 2x használd.

Ha inkább gyógynövény áll rendelkezésedre, akkor főzz belőlük teát, és használd lábfürdőként.

szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9-es

Melyik gyógynövény ami jó lábfürdönek? A csalánt olvastam hogy gyulladáscsökkentö teát szoktam is inni.

szept. 30. 16:17
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!