Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel sehol sem kapható itt...

Mivel sehol sem kapható itt pesten ez a szűrhető és nem filteres mecsek gyomortea a herbáriától tudnátok mondani olyan gyógynövényt ami jó refluxra, emésztési zavarra és bél gyulladásra is!?

Figyelt kérdés

Köszi minden segítséget előre is köszönök szépen köszönöm ha tud valaki ajánlani énnekem nekem valamit számomra.

Meglévő betegségeket akarok csak enyhíteni gyógynövényekkel, gyógynövénnyel.



szept. 15. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Patikában kapható Carmol csepp. Természetes teljesen, nincs benne gyógyszer, ha ilyet keresnél. 15 cseppet kell belőle bevenni 3-4-szer egy nap, amíg el nem múlik a probléma.
szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én szeretnék ilyen szűrhető gyomorteát ez a mecseki azért szimpatikus merthogy mivelhogy több mindenre jó a kamilla tea az mondjuk csak gyulladásra de még itt ez a gyomorsav túltengés és ez az emésztési zavar is a bél gyulladás mellett.
szept. 15. 18:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezt most újraírnád légyszíves még egyszer mert nem értem.
szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!