Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kb 2 hete hol elmúlik hol...

Petra1230 kérdése:

Kb 2 hete hol elmúlik hol vissza jön szó szerint 2 percenkènt elkezd zsiborogni a lábam mintha pezsegne utána elmúlik megint jön létezik ilyen?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok már nagyon kellemetlen érzés a terdembe érzem de sokszor karomba is ilyne bizserges érzést pénteken megyek neurologushoz! Voltam már láb dopler uh ott nincs baj elvileg nincs kerngingesi zavar valaki volt már így? Ha oda teszem kezem elmulik vami addig ötlet amivel enyhíthetem?
júl. 16. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet stressztől is. Aludj és mozogj többet, jobban, rendszeresebben, dolgozz/tanulj kevesebbet, egyél-igyál rendesebben, meg minden más módszerrel is próbáld csökkenteni a stresszt.
júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!