Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vannak közös, online, ingyenes...

Vannak közös, online, ingyenes csikung gyakorlások, örömből? Akár magyar, akár külföldi? Amennyiben igen, milyen csatornán, felületen, hol? Link vagy más elérhetőség?

Figyelt kérdés

jún. 30. 12:09
 1/6 gublug ***** válasza:

Szia. Face-n keresd meg:

Onlinecsikung

vagy

onlinecsikung.hu

júl. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A honlapot néztem meg, azt írja, hogy jelenleg nincs ilyen.

Mást tudsz ajánlani?

júl. 14. 10:11
 3/6 gublug ***** válasza:
2 éve mikor nézegettem a magyarországi tai chi és qi gong oktatókat, találtam egy párat de nem mentettem el. Ha te is átböngészed, szerintem kellene lennie, hiszen ebből is pénzt folyhat be némelyeknél. Nem azt mondom, hogy pénzéhesek, de érted, ők fő állásban foglalkoznak ezzel.
júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Azóta már nem csak a magyarokat nézem. Inkább az a lényeg, hogy tudja is, amit tanít.

Mantak Chia?

Dr. Yang Jwin-Ming?

Ha találsz mégis közös gyakorlást valaha, írd meg itt. Kösz. Jó hétvégét!

júl. 21. 12:24
 5/6 gublug ***** válasza:

Mantak Chia sosem jött bele. Dr. Yang Jwing-ming viszont maximálisan. Több DVD-jét megnéztem. Nagyon jól magyaráz de nagyon szigorú is.


Ok.

aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azóta néztem Mantak Chiával egy videót. Ez nem sok, de nem igazán fogott meg. Úgyhogy szerintem más vonalon fogok nézelődni.


Dr. Yang Jwin-Ming videóira még nem volt időm, de egy könyvét sikerült beszerezni.


Magyarok közül neked ki szimpatikus (csikung témában)?

aug. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!