Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Megtudná valaki mondani hogy...

Megtudná valaki mondani hogy mit csináljak ezzel a problémával? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Benne voltam egy elég húzós betegségben, egész pontosa 40 fokos láz, nagyon fájdalmas torokfájás, fejfájás, gyengeség (+gyógyszerek mellékhatásai. Látászavar, szédülés). Naggyából sikerül kikurálni, mostmár megfelelő a testhőmérsékletem, nagyon minimális torokfájás stb. Ezt csak azért írtam le, mert lehet, hogy összeköttetésbe hozható a mostani problémámmal, mely a következő: Akár evés, ivás vagy a saját nyálam lenyeleése során olyan érzetem van, hogy egy légbuborékot nyelek le ( Ami nem biztos, hogy az! ), és érzem, hoyg egyre nagyobbodik leér a gyomromba és iszonyatosan elkezd marni, csikarni, fájni. A fül-orr-gégész orvosnő azt mondta, hogy gyomorsav, de sajnos nem tudtam megértetni vele, hogy az egsz a nyelés után kezdödik nem a gyomorban. Ott csak véget ér. Probáltam célozni arra. Hogy szerintem a légbuborék lenyelését kéne valahogy megakadályozni. HIhetetlen, hogy nem tudok meginni egy pohár vizet. Megenni egy pudingot vagy akármilyen ételt. Szó szerint éhezem. és érzem a nyomást a hasamban és nagyon ritkán feljönnek büfögések, de semmivel nem elssz jobb. Lassan idegroncs leszek.
2010. okt. 29. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor kérem, mondja meg a megoldást, amilyen gyorsan csak tudja. Előre is köszönöm
2010. okt. 29. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Reflux
2010. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
diétázz, a colitis ulcerosa diéta is jó lesz rá, próbáld ki
2010. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
keress rá google-ba
2010. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!