Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki tud mandulagyulladásra...

Valaki tud mandulagyulladásra valamilyen gyors gyógymódot?

Figyelt kérdés
Reggel úgy ébredtem fel h nyelni nem tudok.Bedagadt a mandulám, szerintem lázam is van. Mindig vigyázok hogy ne egyek semmi hideget, nem tudom h mi miatt történt. Jó lenne ha gyorsan meggyógyulnék mert egész szünetre tanulni terveztem mivel baromi sokat kell tanulnom.
2010. okt. 25. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
gargarizálj langyos sós vízzel, hidd el, hatásos
2010. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha lázas is vagy, akkor doki mindenképp, az tüszős, arra aztán csinálhatsz bármilyen házi praktikát. Amúgy a sós víz jó ötlet, de ehhez már antibiotikum kell.
2010. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Menj dokihoz, de nagyon gyorsan!

Ebből még tüdőgyull is lehet, ha nem gyógyulsz meg rendesen!!!

2010. okt. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Doki, kamillatea (gyulladáscsökkentő), plusz torokfertőtlenítő, hogy ne terjedjen tovább, ha nem muszáj. Nekem rengetegszer begyullad a torkom, amíg nem nagyon veszélyes, addig ezekkel simán kikezelem még doki nélkül is.

Ja, sok folyadék, sok vitamin is fontos, valamint a pihenés!

2010. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!