Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Migrénre bevehetek frontint?

Migrénre bevehetek frontint?

Figyelt kérdés

Hatni fog?Nem bírom tovább,relpax hatástalan,többi fájdalomcsillapító sz*rt se ér.Mit lehet még tenni?A CT és az MRI semmit nem mutatott ki.

Valami alternatív gyógymód van amitől,nem azt mondom hogy huss tünjön el,csak hogy ne kívánjak giotin alá feküdni,előre is köszi.


2010. szept. 20. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni, hátha hatásos. Nekem sem használt semmi, mindent kipróbáltam. Nálam egyedül a relpax használt. Igaz, olyan mellékhatásai voltak, hogy inkább abbahagytam. Egyik kollégámnak a flector por vált be... Viszont ha a CT nem mutatott ki semmit, érdemes azon elgondolkodni, hogy életmódbeli, vagy étkezési gondok vannak. Ezt korábban hókuszpókusznak tartottam, de pár hónapja gyökeresen megváltozott az egész életem, és azóta mintha a migrént is elvágták volna, nyoma sincs! Pedig korábban 5 naponta menetrendszerűen jött az az elviselhetetlen őrült fájdalom!
2010. szept. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A Frontin antidepresszáns! És csak pár nap után kezd el hatni arra, amire való. Nem fejfájáscsillapító! Ne vedd be!

Próbáltad már Sinol orrsprayt?

2010. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nálam az már megállapított hogy nem étkezési,hanem hormonálisan jön,minden piroska előtt egy két nappal jön elő a roham,aztán benne végig,vagy kisebb szünetekben tör rám, utána mikor múlik el akkor is,és most már a középidőbe is sajnos,relpax nekem is durva mellékhatásokat váltott ki de a fájdalom nem múlt,volt hogy erősített is rajta.Relpaxon kívül mi van még?A miralginról hallottam még hogy használhat.
2010. szept. 20. 12:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Én marihuánát használok erre a célra több ezer éves gyógymód.
2010. szept. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A marcsira allergiás vagyok.PFFF,de azért köszi nekd is a választ.
2010. szept. 22. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Migrénre használható még: Imigran tabl. vagy spray is. Mellékhatás hegyekkel a betegtájékoztatóban. Ezt és a Relpaxot is akkor ajánlották nekem, ha az EKG-m normális.

A Flectort, Migprivet - ez is por-, használom, nekem ezek jöttek be. Az első kettő nálam hatástalan volt

Viszont csatlakozom az előttem szólóhoz, aki az életmód változást javasolta. Ezt könnyű mondani, de tényleg van benne valami.

Nagyon jó alternativ gyógymód még a biotron lámpa, ha van szinterápiád is, a kék szin pluszban .

Borsmenta olajos bedörzsölés is jó agyhűtést eredményez, csak szembe ne menjen.

Gyógynövényben mályva teát kaptam rá, az is hatásos volt.

2010. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszike neked is a választ most épp csalánt teá kurát nyomom,de lehet lopok tőled pár tippet.Köszike.
2010. szept. 26. 19:26
 8/10 anonim válasza:

Nem jársz esetleg masszázsra?

Nekem folyton beállt a nyakam ,lapockám környéke kb.1éve 2 hetente járok masszázsra azóta nem fáj a fejem .

Vészhelyzetben,ha nincs időm elmennni borsmenta illoolajat teszek a nyakam tövéhez és halántékhoz .

Kérdezz nyugodtan!

2010. okt. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippet neked is ,kipróbálom...
2010. okt. 24. 21:04
 10/10 anonim válasza:

Jómagam is migrénes vagyok. Kérlek segítsetek hogy fény derülhessen a migrén pszichés hátterére!


Személyiségpszichológia műhelymunkám keretei között migrénes és nem migrénes személyek pszichológiai jellemzőit hasonlítom össze. Minél több kitöltött kérdőív áll rendelkezésemre, annál színvonalasabb lehet a dolgozatom.

Első körben azokhoz fordulok, akiknek szokott lenni vagy az elmúlt fél évben volt MIGRÉNES FEJFÁJÁSA. A kitöltés 2 percnél több időt nem vesz igénybe.


[link]


Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2014. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!