Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az aloe verát meg lehet inni?

Az aloe verát meg lehet inni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a növény levét,ha belecsepegtetem folyadékba az nem árt és hat valamit?
2010. aug. 11. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

Sztem meg. De lehet is kapni, aloe verás italt, az alján pedig aloe vera darabok vannak. Nekem bejött.:)

[link] A képen az első, én olyat ittam.

2010. aug. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Jah különböző ízekben vannak, az első pl ribizlis azthiszem...:)
2010. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

meg. enni is meglehet. csak rosszízevan:)

a lényeg, hogy leszeded a zöld külsejét, és alatta van egy sárgás színű réteg. no azt ne idd/edd meg, emrt hashajto hatásu. de ha megpucolod, és csak afehéres átlátszó izé marad, azt ledarálhatod, facsarhatod, eheted, aztcisnálsz vele amit akarsz.

2010. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, es lehet kapni a noveny levet uvegekben is.


Nagyon jo a borre, szervezetre es mint gyogyito szernek.

Aloe vera le segit a jo verkeringeshez, megerositi az immune szisztemat. Ennek napi ivasa hozzasegit a ver tisztitasahoz es az altalanos jo egeszseghez.

Ajanlatos, minden nap ugyan abban az idoben inni. Mondjuk reggel. Kezd kb 60 ml-el majd dolgozd fel fokozatossan 250 ml -re. Azert kezdjuk lassan, mert eloszor hasmenest okozhat.

Igy csinald a levet:

Mikor levagod a levelet a palantarol, rakd egy tanyerra 10 - 15 percre. Azert mert a nedv az nagyon koncentralt. Igy egy kicsi kifolyik. Utana pucold meg csak az egyik oldalat,, mondjuk egy zoldseg pucoloval, ugy mint egy uborkat. Kanalazd ki egy kis kanallal a zselet, majd rakd be egy turmix gepbe egy kis vizzel, citrom level, vagy valami gyumolcs level.

2010. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. aug. 11. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:
Van Aloe Verás Activia joghurt is! Nekem annyira nem jött be, de biztosan van, aki szereti... :]
2010. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. aug. 12. 21:14
 8/10 anonim válasza:

azt nem tudom, hogy közvetlenül a növény levelét felhasználva mit tudsz kinyerni, de vannak készímények, pl. a FOREVER-nek rengeteg ilyen terméke van!

ALOE BERRY NECTAR - nőgyógyászati bajokra, ALOE FIRST SPRAY - bőrpanaszokra stb. nézd meg az oldalukat...

[link]

2010. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha friss zselevel dolgozol, akkor meghamozod, es megmosod,/ mivel a sarga folyadekot tilos meginni./

aztan botturmix segitsegevel juce keszitesz, s ebbol belsoleg, napi 3x 1-1 ev.kanal mennyiseget belekeverhetsz barmilyen lebe, izles szerint.

Nekem a hajhullasomat ez a le mulasztotta el pl. Kulsoleg szinten hasznalhatod, mint szepito szernek, de nagyon jo a gyogyito hatasa is. Egesre, vagasokra, kiutesekre stb.

Probalkozz megeri, es sok sikert!

2010. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2010. aug. 26. 00:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!