Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vérnyomás csökkentés házilag?...

Vérnyomás csökkentés házilag? - A céklán kívül.

Figyelt kérdés
2010. aug. 11. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Fehér fagyöngy vagy galagonya.
2010. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezeket hol lehet beszerezni?
2010. aug. 11. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyógynövényboltban.(Herbária)
2010. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig magas volt a vérnyomásom ,én csak magamról írok ,először próbáld meg fokhagymával legalább naponta 2gerezd legyen ez tisztítja az ereket , én galagonya teafűvet és ,jól hallod parlag fűvet 4-5 szállat leforrázok majd ebből 3dl megiszom reggeli után édesítés nélkül ,majd a teában forrázott parlagfűvet elrágcsálom ,imunn erősítő !nem gyomnövény ,hanem értékes gyógynövény nem azt kell kiirtani, hanem aki kiirtja, széna náthából meglehet gyógyulni tőle ne orvost kérdezz hanem ,természetgyógyászt ,valamikor a tehén lelegelte és benne volt az ellenszer a tejben ,nemis volt szénanátha az a sok tartósítótól van ,ha valaki akkor mikor nő a parlagfű tüsszög az jelzés ,hogy itt vagyok egyél meg !üdv Zsóka
2010. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Zsóka!Miért nem fuldoklom,amikor más virágzik,más eregeti a pollenjeit?Én is hallottam a lelegeli-módszerről,de azt is hallottam már,hogy hülyeség...szóval...mire jó ez a drága parlagfű?Köszi:Annus
2010. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves Annus ! ,Én ismerősök meggyógyulása ,alapján ,mertem megírni a jó tanácsokat,tudom ,idegenkednek az emberek tőle ,amit leírtam ,sőt bolondnak néznek ,de ezzel legkevésbé törődöm , mert orvos erről nem beszél,de miért is beszélne ,akkor nem szednék a drága gyógyszereket ,magam is kétkedve fogadtam ,pedig közel áll a hivatásomhoz, de már én is iszom , elküldöm a linket hallgasd végig és megváltozik a véleményed neked is azt amit sok ember nem hisz el az még attól igaz lehet ,mindent úgy kell csinálni amint elhangzik .üdv Zsóka
2010. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Zsoka, nagyon orulok, hogy irtal a parlagfurol, mert valoban gyogynoveny,

a foldeket kellene rendbe es tisztan tartani ugy, mint az

elodeink is muveltek a foldeket, es akkor nem lesz ennyi allergias ember!

Nem szellozik a fold, mert parlagban all, es nincs kitisztitva, igy sem levegozni nem tud, de az eso vizet sem kepes befogadni, mivel szinte "elvan" zarva, a sok szaraz gaztol, mint egy reteg lezarja, a szellozo lehetoseget!

2010. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!