Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen csonterősítővel érdemes...

Milyen csonterősítővel érdemes idős korban "ráerősíteni"?

Figyelt kérdés

- Béres

- BioCo Pre-Izület tabletta

- CSONT-MAX Kalcium tabletta

- Tovita+ D3-vitamin Csonterősítő

- más?


Tapasztalatokat szívesen olvasnék.


2010. aug. 10. 07:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy. Pénztárca függő, hogy ki mit engedhet meg magának.

A Béres készitmények általában nagyon jók, csak sajnos elég drágák.

Én több fajtát próbáltam, nem vettem észre különbséget, igaz nekem elég súlyos csontritkulásom van.

2010. aug. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A csontritkulár ellen semmilyen szer nem használ, csak a mérsékelt sport! Az összes csodaszer csak pénzpocsékolás.
2010. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igyál minél több tejet(lehetőleg házit),abban sok D-vitamin és kalcium van. Idős korban legalább egy liter az ajánlatos. Egyél sok tojást,mert abban is sok vitamin van. Lehetőleg sok gyümölcsöt és zöldséget is fogyassz. A változatos étrend többet ér,mint a különféle csodaszerek.
2010. aug. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat!
2010. aug. 10. 08:47
 5/9 A kérdező kommentje:

"Én több fajtát próbáltam, nem vettem észre különbséget..."

Ezt úgy kell érteni, hogy nem igazán volt észrevehető hatása?

2010. aug. 10. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? (bocsi a tegeződést)
2010. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értsd, hogy nem volt igazán hatása. Vagyis az is hatás, hogy nem romlott tovább az állapotom, de mivel mindegyikben calcium van, igy bármelyik jó. Javitani sajnos tényleg nem lehet, még gyógyszerrel sem. Azt azért nem mondanám, hogy pénz kidobás, de szerintem az olcsóbb Tovita is megfelel.
2010. aug. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hány éves vagy? (bocsi a tegeződést)


Túl a 77-en


tegeződés -- semmi baj, fórumon természetes (sőt, a magázás már-már sértő).

2010. aug. 11. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Corall kalcium, ez termeszetes kalcium forras. Nekem a csigolyat kellett volna operalni, de a termeszetes kalcium mellett dontottem, es nem bantam meg. Mindennap tornaztatom es 1991 ota igy elek es panasz mentesen.

Neha, amikor elhanyagolom a mozgast, akkor jelentkezik a fajdalom, de nem veszes.

2010. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!