Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Segítséget szeretnék! Úgy...

Skorpió87 kérdése:

Segítséget szeretnék! Úgy jártam a Reparon aranyér kenőccsel, hogy sajnos több jutott a végbélbe, mint kellett volna. Gyulladás szerű érzésem van. Ezt mitől lehetne elmulasztani?

Figyelt kérdés
Járt már így valaki?

2020. okt. 16. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Reparonnál túladagolás nem nagyon valószínű, azonban mellékhatásként okozhat irritációt. Milyen tüneteid vannak?
2020. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most hívtam a kórházat, érdekes módon azt mondta az orvos, hogy nem lehet ilyet érezni, biztos csak felfázás. Na, de rögtön utána éreztem, amint bejutott belőle.. Tény, hogy előtte valóban felfáztam! Na, de utána nem voltak tüneteim. Hát hátul a vesémet érzem, hogy hasogat, tompa fájdalom. Igaz, hogy pisiléssel nincs semmi gond, úgy tűnik.
2020. okt. 16. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a veséiddel van a gond, simán lehet hátfájdalom is. Nehéz a kettőt elkülöníteni. Amíg nincs egyéb tüneted és a fájdalom stagnál, akkor nincs mit tenned. Pihenj sokat és vedelj vizet.
2020. okt. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na, de ott érzem a sajgást, meg néha nyilal bele kisebb fájás. Lehet az előző gyulladást bolygatta meg a krém. Hát igen, így lesz. Biztos, hogy aranyérre nem használok kúpot, ki tudja, az is mit okozna...Inkább csak kívülről kenegetem, hátha használ! Ilyen tortúrát nem szeretnék még egyszer. Köszönöm!
2020. okt. 16. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Belső aranyered van? Azt hiába kened kívülről.

Az applikátort használtad a krémhez?

2020. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grimfox ***** válasza:

Ezeknek a krémeknek elég jó a felszívódása. Nem tüdőzöd fel őket alulról, a veséidhez pedig semmi esetre nem tud eljutni a dolog. Bármi amit aranyérre adnak, az aranyérre való, azaz nincs olyan mellékhatása, amiről a betegtájékoztató nem ír. A vesefájdalmadnak nincs köze az aranyérhez. Konkrétan nincs közvetlen összeköttetés a bélrendszer, és a vesék között. Egyedül a véren keresztül juthat a belekből a vesébe bármi is, de ugyanaz, ami ott bejut egy kenőcsből, az a bőrön át felszívódva is be fog. Akár kúpot, akár kenőcsöt használsz, nem fog ártani, ha bejut a záróizmon belülre.


A vesédnél sok más is okozhatja a fájdalmat. A sima vesekőtől a vesemedence gyulladáson át a felfázásig, és húgyúti fertőzésig széles palettáról válogathatsz. A helyedben orvostól kérdeznék erről. A veseproblémák nem viccesek, és még kevésbé lesznek viccesek, ha ráhagyod a dolgot. Ha a vizeléssel nincs gond, akkor lehet hogy mázlid van, és "csak" vesekő.

2020. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kívül látszik a dolog, csak gondoltam, hogy egy picit nyomok belülre is, de nem volt olyan vészes az adag. Még nem vizsgáltattam magam ki ez ügyben. Hát igen, valóban jó lenne megtudni, miről van szó. Nagyon köszönöm a válaszokat!
2020. okt. 17. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!