Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Dél-Amerikában ált. Milyen...

Dél-Amerikában ált. Milyen méregtelenítést írnak elő a sámánok ayahuasca fogyasztása előtt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Embere válogatja, de vannak alaptételek. Az általános böjt ajánlott, de a gyomrodat próbáld "stabilan" tartani. Tartózkodj a szacharóztól, mesterséges édesítőktől, penészes ételektől, antidepresszánst még véletlenül se, füstölt ételeket. A MAO gátlás végett a lenyelt cuccok nem esnek át a szervezet szokásos ellenőrzési szakaszán, amit a MAO enzimek feladata elvégezni. Ezért minden úgy alles cusamme megy be a véredbe. Nincs a világban regisztrált haláleset Ayahuascától, csak Mapatchotól (orrba szívott sámándohány-lé). De a másnap az kemény migrénes fejfájással indulhat, ha nem vagy résen. Magyar oldalak közül láttam bplacedes oldalt,ahol sok az info és a daathon is. Erowid.com vagy org asszem, amit még érdemes átnézni.
2010. aug. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ!

Mielőtt megnézném az általad ajánlott oldalakat, még most megkérdezném:


Ezt a Mapatcho-t nem csak sámánok szívják fel az orrukon keresztül a szertartások erősítéséhez? Én nem tudtam, hogy így hívják, ill. eddig csak alkoholban áztatva láttam, és úgy felszívva. Nem is értettem, miért....Amikor rákérdeztem, az illető azt mondta, ugyanígy lehetne vízzel is. Így még kevésbé értettem. De visszatérve: Ha csak sámánok használják, akkor nem értem, hogy lehet belehalni. A sámánok megtanulnak bánni mindennel. Az Ő szervezetük egészen máshogy bánik bizonyos szerekkel. (Nem CSAK az övék, de most róluk van szó, és velük szemben pedig úgy kb. az átlag emberre gondolok)Ezért nem mérgezi őket. A tudatukkal is irányítják a dolgot. Ha nem sámán, akkor viszont miért csinálna ilyet? Nem csak szertartáshoz használatos?

Ezeken az oldalakon a Mapatcho-ról is írnak? Egyéb hatásáról?


Előre is Köszönöm a választ!

2010. aug. 11. 19:11
 3/4 anonim válasza:

cukor, só, alkohol, hús tilalom. minimum 3 hétig.

különben nem, vagy nem úgy hat a szer.

igen, tudni kell bánni a szerrel.

2010. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bazsalikom1986 válasza:
MAO diéta 2-3 nap méregtelenítés 2 hét.
2011. máj. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!