Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha ollóval anyám levágta a...

Ha ollóval anyám levágta a szemölcs egy részét de még látszik a bőröm felületén akkor az vissza fog nőni?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 16:09
 1/7 A kérdező kommentje:
A szemolcsöm már elhalt állapotban volt
2020. szept. 21. 16:11
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Honnan tudod, hogy elhalt állapotban volt a szemölcsöd? Ha ilyet tesz, jellemzően újranő, és nagyobb lesz, mint előtte volt.
2020. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%, hogy szemölcs volt? Egyszer én is kinyírtam így egy szemölcsömet, aztán kiderült a bőrgyógyásznál, hogy egy pigmenthiányos anyajegy volt, és ki kellett metszeni egy nagy részt, mivel meggyötörtem.
2020. szept. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Grimfox ***** válasza:
Otthon sohasem szabad fizikailag piszkálni a szemölcsöt. Vannak krémek, sprék, meg hasonlók, amivel már házilag is le tudod szárítani, és magától eltűnik, nem kell levágni. Ha nem esik le magától, hanem el kell távolítani, akkor az a szemölcs még nem halt el. Esélyes hogy visszanő, de rosszindulatú burjánzás is elindulhat ilyen esetben. Ha nem akarsz költeni rá, és orvoshoz sem akarsz menni, akkor vérehulló fecskefű levével is kenheted, bár eltart egy darabig, míg leszárítja a szemölcsöt. Leszárítja, csak nem olyan erős, mint egy gyógyszertári, vagy orvosi szer.
2020. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem vérehulló fecskefű tűntette el a szemölcsöket, orvosok, gyógyszertári cuccok nem használtak.
2020. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Grimfox ***** válasza:
Én egy elburjánzó módon hegesedő sebet kentem le vele, és a nagy részét, ami kiállt a bőrből, szintén leszárította, úgyhogy nem csak szemölcsre jó a fecskefű. Csak nem olyan gyors, mint mondjuk a lefagyasztós buli.
2020. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha elhalt, akkor már belevághatsz, attól bajod nem lesz, nem fog visszanőni.
2020. szept. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!