Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Benőtt a körmöm az ujjamon....

Benőtt a körmöm az ujjamon. Manikűrös helyre tudja hozni?

Figyelt kérdés

Nem annyira súlyos, éppen csak elkezdett benőni (valószínűleg nagyon rövidre vágtam a körmöm). De azért fáj, mert a körmöm folyamatosan nyomja az ujjam. Egy picit már gennyes is. Ha helyre tudja hozni a manikűrös, akkor fiú létemre nem lesz szégyen, hogy manikűröshöz megyek? Mert hát oda lányok szoktak járni.

24/f



2020. jún. 9. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 évvel ezelőtt sebésznél voltam vele magánrendelésen.
2020. jún. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmész patikába, veszel gentamycin kenőcsöt és azzal csinálsz párakötést, magyarul vastagon bekened kenőccsel, arra teszel egy gézlapot, majd az egészet betekered folpakkal. Naponta cseréled. Ha nem javul, akkor kell a sebész, és ilyen csip csup történettel tök felesleges magánba menni. Ezt egy kicsit sebészibb vénával rendelkező háziorvos is lazán megműti.


A lábon a körmöt pedig tilos ívesre nyírni, mert akkor könnyen benő.

2020. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 trichard2001 ***** válasza:
1-es, a kezeden nőtt be neked is?
2020. aug. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!