Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Tabletta helyett mit ajánlanátok?

Úszó50 kérdése:

Tabletta helyett mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elég rosszul tűri a gyomrom a tablettát, más megoldást keresek láz-és gyulladáscsökkentésre. Recept nélkül kapható kellene.
2020. jan. 23. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lázcsillapító kúp?
2020. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen lázcsillapítót nem bír a gyomrod?
2020. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Coldrex/neocitran por formájában is kapható, forró italként fogyasztható. Paracetamol van bennük. (A neo citran szerintem finomabb).
2020. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ég a gyomrom sokszor (savtúltengés), ami néha hányingert okoz. A kúp valóban jobban hasznosul, mert nem emésztődik meg, de a többségük receptes.
2020. jan. 24. 07:04
 5/7 anonim ***** válasza:

A Coldrexet, Neocitrant és társait csak nagyon rövid ideig és kis dózisban szabad szedni,mert az egyik legártalmasabb hatóanyag a paracetamol. Rövid időn belül teszi tönkre a májat és a vesét.

Nekem pl. az Algopyrin a legjobb hatású gyógyszer,amit bír is a gyomrom,de sajnos az is receptköteles.

2020. jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Kúp alkalmazását javaslom.
2020. febr. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen típusú kúp, ami nem vényköteles? Hallottam, hogy a dokik idegenkednek ilyet felírni.
2020. febr. 2. 07:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!