Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit csináljak már a gyerekkel?

Mit csináljak már a gyerekkel?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 éves, egy hete köhög,de hol szárazon hol hurutosan,elvittem orvoshoz és azt mondta hogy köptetőt adják neki. Adom is ,de semmi változás, sőt most elkezdett jelzem alvás közben,nagyon köhögni. Olyan mintha erőltetné,de szárazon,és szinte hallani hogy melyről jön neki. Meg hallgattam a kis mellkasát és mintha zihálna. Korábban kaptunk ventilnt abból fújok neki elalvás előtt . Most is úgy csináltam,és most nagyon köhög. Eddig csak 1 puffot adtam még.
2020. jan. 11. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
vissza kell vinni az orvoshoz hétfőn
2020. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor volt ez, amikor hörghurutot kapott el; tipikus erős/éjjeli köhögés, semmi csillapító/köptető nem használt, a hőemelkedés, orrfolyás csak később jött.Persze, nyilván ezer oka lehet a köhögésnek, vissza kell vinni az orvoshoz, az a biztos...
2020. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ki takartam ,és át fordult a másik oldalra, utánna elmúlt a köhögése. Egyáltalán nem köhögött... Lehet,hogy melege volt.

2020. jan. 12. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!