Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért van az hogy nem látok...

Miért van az hogy nem látok emberi arcokat?

Figyelt kérdés
tehát ha valamit nézek egszerűen mint ha a távcsőben lenne egy lencse ami szurokszerű és úgy látoma a világot mikor fog elmulni lehet ilyen hogy meghaltam tényleg pokolba jutottam valki hisz közületek a pokolbaan? a múltban saját káromnak köszönhetően olyan dolgokat áttéltem amit normális ember nem folyton félelmeim vannk ki sem merek járni a lakásból 28 éves leszek soha nem volt szexuális kapcsolatom nagy hiba soha életbe hivatalosan nem dolgoztam hogyan lehet így élni??? járok pszihiáterhez aki felírt gyoygszereket de megmondom őszintén olyan mint a halotnaka pofon a gyoygszerek csak az álamnak a kasszát dagasztják vele semmi másra nem való !!! Mikor fogok kijutni ebből a dimenzióból eggyáltalán mikor fognak elmulni a tünetek rendesen fogok emberi arcokat látni és nem lesz bűntudatom sem szellemet is idéztem abbol tem el van rontva úgy érzem .... Normális válaszokat várok kérdezni is lehet !!

2020. jan. 7. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebből csak én nem értek semmit? :D
2020. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem egyszerűen nem látok emberi arcokat aza problémám tehát ha valamit nézek olyan mint ha szurokszerű lencse lenne téve a távcső elé fogalamam sincs mióta van lehet hogy meghaltam és a pokolba jutottam olyan mint ha negatív dolgát látnám a világnak mint ha ellenék átkozva a múltban saját káromnak köszönhetően olyanon végigmentem amin egy normális ember nem azóta folyton féllek állandó félelmeim vannak amint kimegyek az utcára jaj ez akar elkapni az ilyen dolgok vannak 28 éves leszek járok pszihiáterhez felszedtem a gyóygszerektől szerintem 30 kg és a z baj
2020. jan. 10. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Jó így tudtam értelmezni.

Először is ne pszihiátergez menj hanem pszhológushoz mert valószínüleg nagyon sok gógyszert szedsz és nem arra van van szükséged!Nem haltál meg nem jutottál pokolra és nem vagy másik dimenzióba(Nem bántásból de elég furcsa fetevés)!Szocializálódnod kell (A leírtak alapján nem lehet sok kapcsolatod emberekkel)mert az,hogy teljesen magányos vagy nagyon nem tesz jót úgy, hogy amúgy is beteg vagy!

Gyakorin nem nagyon fogsz kapni erre válaszokat. Összegezve: menj el pszihológushoz és ne szedj gyógyszereket legalábbis ne ennyit!

2020. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nagyon ritka,de létezik ilyen szindróma.Bár nem korlátozódik arcokra,de az agy valamiért nem tudja a bonyolultabb doldokat feldolgozni,így arcokat pl.,foltos képet lát helyette.

Mondjuk ezek az emberek nem látnak gyorsan mozgó tárgyakat sem.

Hogy neked ez van-e azt nem tudom.

2020. jan. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van valami speciális neve olyan mint ha scapgrass delussion nem tiszta a tudat és hamis kép vetítt ki az agy hamis kép olyan mint aki ongyilkoss lett és évek után rájon arra hogy az lett és felébred osszerakja a képeket magában és agy helyire kerul így lehetne fogalmazni am elsőnek igaza van teljes mértékben
2020. jan. 10. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kő kemény pszichozisra gyanakodnék
2020. jan. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehetséges
2020. jan. 19. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!