Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Audispray-t használtok?...

Audispray-t használtok? Tényleg jó mondjuk füldugulásra is? Füldugulás-elhárításra egyéb ötletek? :$

Figyelt kérdés
4. napja van bedugulva a fülem és most ettől várom a csodát. Víz alatt lubickoltam elég sokat és bedugult. Remélem ez kihozza, csak kicsit félek tőle. Kipróbáltam már mindent, csurgattam bele vöröshagymalevet, fokhagymalevet, gargalizáltam, borogattam, de fültisztítóval már nem merem piszkálni, mert félek csak rosszabb lesz.
2010. júl. 17. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Használtam már egyszer, nekem bevált, bár nem víz alatti lubickolástól volt. Feloldja a fülzsírt. Ha nem segít, menj el a fülészetre.
2010. júl. 20. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz, ha tenyleg csak fuldugulasod van, es nincs begyulladva, akkor viz frecskendezessel ot perc alatt kinyomja a ful gyantat. Nem is tul kenyelmetlen. Ha gyulladasod van, ad ra fulcseppeket.
2010. júl. 24. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!