Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Igaz az, hogy a ricinusolaj...

Igaz az, hogy a ricinusolaj jó orrpolip ellen; lohasztja, méretében csökkenti azt vagy kamu?

Figyelt kérdés

2019. szept. 6. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ricinusolaj arra jó, hogy a polip miatt száraz orrjáratokat síkosítsa. Volt orrpolipom, és azt gondolom, hogy előbb-utóbb a végleges megoldás a műtét.
2019. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Hello.

Nekem is volt van orrpolipom évek óta. Találtam egy párnát és bevállt. A műtéten gondolkodtam de még egy esélyt adtam neki.

Itt a link [link]


Nem olcsó, féltem kamu lessz de nem :) Kapok levegőt mind 2 orrnyilason.

1-1,5 napig intenziv kellemes illattal tolti el a szobat utanna mar csak kozelrol erezheto.

Csak ajánlani tudom :) Nem reklamozni akarom de ez nekem tenyleg hat pedig ketelkedtem benne.

2019. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem idült, évtizedek óta tartó rhinnitisem van. Ha hátradőlök rögtön bedugul az egyik orrjáratom attól függően melyik oldalamra fekszem. A szteroidok nem használnak. Max nappalra jelentenek vmi könnyítést. Az orrpolip úgy jött a képbe hogy elmentem fülorrgégészhez és 15 percre vattával betömte az orromat aztán eltávolította a vattát. 10 percig jó volt aztán elkezdett folyni mindkét orrjáratom. Másnap délutánig folydogált és kijött vmi amit tésztának néztem aztán kiderült hogy orrpolip. Ezért kezdtem el utánaolvasni ennek a témának.
2019. szept. 29. 22:49
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
2. Vagyok én azóta is vígan kelek,fekszem és még működik a párna :D Igaz már gyengécske vagy csak megszoktam az illatát. De nem is az a lényeg hanem,hogy sosincs eldugulva az orrom :) Ha el is van egy kicsit lefekszem a párnára és pár perc után elkezd szellőzni mind 2 orrjárat rendesen :)
2019. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!