Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha tegnap megittam este fél...

Ha tegnap megittam este fél 9-kor egy pohár martinit, akkor ma fél 10 felé még látszik egy vérvételen?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem, hogy ma vérvételre kell mennem, és a barátnőmmel ittunk egy kicsit. Kiürül a szervezetből ennyi idő alatt?
2008. nov. 13. 07:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ennyi idő alatt kiürül a szervezetből.

Egyébként meg ha nem azért kell vérvételre menni, hogy a véralkohol-szintet vizsgálják akkor nem is fognak foglalkozni vele. (Én voltam már másnaposan is vérvételen, senki nem szólt egy szót sem érte és az eredményem is jó lett.)

2008. nov. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :D májfunkciót fognak nézni nemsokára, de nem kell éhgyomorra mennem, így kihúzom az utsó pillanatig. nagyon kedves vagy, köszönöm!
2008. nov. 13. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti nem mutatja ki, de azért irok, mert a májfunkciora éhgyomorra kell menni !! majd.

Pont annál kell hogy ne egyél mert haemolizált savobol nem tudják megnézni a májenzimeket !

Mondták neked hogy nem kell éhgyomor ?

2008. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!