Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért gyengült a rivotril? 16/f

Miért gyengült a rivotril? 16/f

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve szedem. Utóbbi időben gyöngébb hatást mutatott ki. Régen kicsit erősebb volt. Most már gyengül. Szerintetek magamtól megemelhetem az adagom?

Vagy beszéljek a pszichiáteremmel?


Most olyan 3-4 mg körül szedek naponta


2010. júl. 3. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
nehogy magadtól el kezdj többet beszedni! ez GYÓGYSZER nem cukorka! receptre van ez azt jelenti h orvosi felügyelet alatt kell szedni! tehát elmész dokihoz és elmondod h ugy érzed gyenge és majd Ö ! eldönti kell e több v nem
2010. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen dokival kell megbeszélni magadtól ne.valószínű hozzászokott a szervezeted..
2010. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De egyre betegebb idegileg vagyok. Nagyon szorongásos vagyok mostanság. Ezért kéne több belőle. A legjobb lenne ha bekábítana és egész napokat csak átaludnéka ;)
2010. júl. 3. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
4 mg így is sok. Amúgy szerintem inkább antidepresszánst kéne szedned, ami szorongásoldó hatású is, mindenképp beszélj az orvossal.
2010. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdessz hozzászokni a hatóanyaghoz. Ez igen gyakran előfordul rendszeresen szedett gyógyszereknél. Magadtól ne emeld az adagot, lehet, hogy gyógyszerváltásra lesz szükség. Menj vissza panaszoddal az orvoshoz.
2010. júl. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!