Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat a sarokcsontom?

Miért fájhat a sarokcsontom?

Figyelt kérdés
Estére nagyon, akkor is ha nem nyúlok hozzá, amúgy pedig bármikor ki tudok fájdalmat "csikarni" belőle, pusztán annyival, hogy kicsit megnyomom. Olyan érzés, mintha kés lenne beleszúrva a csontba, főleg oldalt, és amikor megnyomom fordítanának egyet a késen.
2008. nov. 8. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pihentesd a lábad sokat(amennyit tudod)

Bár, lehet tyúkszemed is! Keress fel egy ortopédust!

Jobbulást!

2008. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt, befelé nőtt vírusos szemölcs volt benne. Érzéstelenítéssel kivágták, hamar rendbejött, bár a heg máig megvan, pedig vagy 20 évvel ezelőtt volt.
2008. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De mind a két sarkamban kívül is meg belül is? Voltam orvosnál, szerinte semmi bajom, hordjak talpbetétet. Készülök menni másikhoz, de akkor is vacak

Köszi a válaszokat :-)

2008. nov. 9. 00:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a cipőd vacak felépítésű, nem megfelelően támasztja alá a lábad?
2008. nov. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ha masszírozom, főleg ha inno rheuma vagy más fájdalomcsillapítós krémmel jobb egy kicsit, 1-2 napig. (lehet hogy csak placebo, hogy a krémtől is jobb)
2008. nov. 9. 00:14
 6/11 A kérdező kommentje:
Cipő... amikor elkezdődött, előtte, kb. 3 éve vettem egy olyan cipőt a piacon, ami kényelmes volt, de sima lapos a talpa. Addig mindig school, sportcipőből nike, adidas, stb. jól kiképzett talpú cipőket hordtam. Azonnal visszatértem a schoolra meg ugyan azokra a sportcipőkre amint éreztem, hogy fáj a sarkam. De ennek már 3 éve... :S Próbáltam sarokemelőt is, lúdtalpbetétet is, ezek nem érnek semmit.
2008. nov. 9. 00:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést a kérdésért, de hány kiló vagy? Csak mert nekem az elmúlt időkben elég sokat ingadozott a testsúlyom, és mikor soványabb voltam, akkor nem fájt, viszont mikor meghíztam, akkor bizony komolyan, szörnyű kínokat éltem át. Persze ez csak egy tipp, bármi más is lehet, de kétségkívül nagyban befolyásolja ez is. Remélem, hogy igazam van, mert akkor csak le kell fogynod :-)
2008. nov. 9. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

SZia.


Közvetlen előttem író kérdéséhez csatizom,mert lehet hogy túlsúly,elég 3-4 kg is,ha a csontjaid nem erősek,okoz nálad ilyen problémát.Én is túlsúlyos vagyok,87 kg,napi 6-7 km-t sétálok a munkahelyemen,és iszonyúan fájnak a sarkaim,mire hazaérek,de mondjuk nekem van egy tündér férjem,aki minden este megmasszíroz.Mivel a hormonkezelések miatt híztam meg,és amíg tartanak,addig "javulásra" nem is számíthatok,így vettem Rider papucsot,ami nagyon bevált, a Megapark Tescoban van Rider árus,3ezer forintért nagyon kényelmes.Ami még esetleg segítség lehet,hogy áztasd be a lábad,miután hazaértél,és jó alaposan masszírozd át a vízben.Utána pedig kend be az általad is sorolt kencékkel.Lizy

2008. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet a túlsúly miatt, bár amikor 15 kilót fogytam se lett jobb. Vagyis most se az igazi...
2008. nov. 9. 17:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen panaszom még régebben aztán lefogytam és elmúlt de nekem inkább reggelente volt ilyen amikor felébredtem és rá akartam állni a lábamra! Nekem magátol elmúlt de lehet érdemes felkeresni egy ortopédust
2010. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!