Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek ismétlődő hasi...

Mitől lehetnek ismétlődő hasi görcseim?

Figyelt kérdés
Kb 2 éve időnkét hirtelen jelentkező erős hasi görcseim vannak,amit hasmenés kisér.Gyorsan elmúlit,nem fáj tartósan.Van úgy hogy csak havonta,de előfordul az is ,hogy hetente jelentkezik.Étkezéssel nem függ össze.Vakbelem már nincs,nem epe és vesegörcs,mert azt felismerném.Nem gyomorgond,mert azt is ismerem.Szerintem valami vastagbél probléma.Elég stresszes az életem,sokat szorongok ,lehet hogy ettől van?Van vkinek hasonló problémája?
2008. nov. 8. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Első lépésként ki kell zárni, hogy valóban nem szervi probléma okozza-e a panaszokat, és ha minden lelet negatív, akkor simán lehet a stressztől. Én évekig pánikbeteg voltam, olyan tünetekkel, hogy azt hittem eljött a vég, orvostól orvosig jártam mire kiderült mi a gond.

Vizsgáltasd ki magad, és próbálj meg lazulni.

2008. nov. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs laktóz-intoleranciád, vagy tejfehérje-érzékenységed? A párom is úgy van, hogy néha (nem mindig), ha tejet iszik, nem sokkal később rohan a kétbetűsre erős görcsök kíséretében.
2008. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!