Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet h a baleset miatt...

Lehet h a baleset miatt zsibbadnak a lábaim?

Figyelt kérdés
tegnap meloban felkellett mászni egy gép tetejére,és mikor lefele jöttem volna kicsuszott a lábam az olajon meg zsiron és estem 2métert.esés közben beakadt a másik lábam igy nemtudtam tompitani egyáltalán.igy farkcsonttal ráestem egy 0,5-ös kórlemezre,ami felvolt szerelve mint terelö.szoval függölegesen volt.ez éjjelesben történt.du. pihenés után és azota egyfojtában zsibbad mindkét lábam.mi történhetett?mennem kell orvoshoz?
2010. jún. 27. 03:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen igen igen.Ez nem játék,ha zsibbadnak a lábaid akkor lehet hogy valami gerincsérülésed van.

Szerintem hívj egy taxit és menj be a területedre mai napon ügyeletes traumatológiára.

2010. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és "munkahelyi balesetnek" számít ezért ha otthon kell maradnod miatta akkor 100% táppénz.Remélem készült erröl az eseményről baleseti jegyzőkönyv!
2010. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.hálisten nincs semmi komoly csak zúzódás.egy jó emberes tenyérnyi fekete foltom van , de nemkértem állományt.mostvan a nyaralási szezon és a kolegám már szabin van....:S ezvan kicsit sántitok a zsibbadás elmult majdnem teljesen .mégegyszer köszi a választ.22/f
2010. jún. 28. 15:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!