Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megduzzadt mandula (? )...

Megduzzadt mandula (? ) torok? Mi lehet ez és mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
hogy hétvégén jött egy lehűlés, este ugyanúgy jegeset iszogattam mint előtte a kánikulában, de nem biztos hogy erre foghatom mert előtte nem volt semmi bajom egész nyáron, most pedig megduzzadt a torkom mandulám nemtudom, nem hiszem hogy nyirokcsimó mert középen van és lejjebb, a nyelőcső vonalán, jobb oldalon. ez az egy tünetem van és tart azóta már most lesz 5. napja hogy meg van nagyobbodva. ha nyelek érzem hogy kicsit kellemetlen, de nem voltam vele beteg konkrétan, nem volt lázam, betegségérzet. ez lehet így mandulagyulladás? meddig áll fenn egy ilyen, mikortől nem természetes? valószínűleg csak túlgondolom de csak rákérdezek hátha valaki jobban képben van mert nálam nem is emlékszem mikor volt utoljára hasonló
2018. aug. 30. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!