Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnék fogyni, mert azt...

Hogy tudnék fogyni, mert azt mondta az orvos, hogy kéne?!

Figyelt kérdés
11/L vagyok 166cm és 54kg. Kivizsgáláson mondták, hogy nem igazán normális a súlyom, egészségtelen, mert 4 nap alatt fölszedtem 5kg-t!! Alig ettem valamit, de mégis fölcsúszott. Az orvos azt mondta, hogy ennyi nap alatt nem lehet, mert nagyon káros, de mégis megtörtént. Valami van velem, mert a hasam teljesen normális és szép volt, de most három hurka ott virul rajta! Hogy tudnék legalább három kilótól megszabadulni? Nagyon kérem a segítségeteket! És nincs szükségem elítélő válaszokra!! Köszi mindenkinek!!
2010. jún. 14. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ezek a kilók tényleg pár nap alatt kúsztak fel, akkor valamilyen egészségügyi probléma áll a háttérben. A pajzsmirigyed rendben van?

És biztos, hogy azalatt a pár nap alatt híztál annyit? Nem lehet, hogy valamelyik mérleg rossz volt?

2010. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, teljesen biztos, hogy ennyi nap alatt ennyi kiló. A pajzsmirigyemmel asszem rendbe van minden!
2010. jún. 14. 19:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a 180 gramm CH (szénhidrát) diétát. Én terhesen csináltam és nagyon bejött!!!


Az viszont tényleg érdekes hogyan híztál pár nap alatt ennyit... Nem lehet hogy vizes vagy?

2010. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el vérvételre! Nézesd meg magad. És egyébként meg, szeritnem semmi diéta nem kell. Egyél azt ami jólesik. Annyi az egész, ami tényleg iagz, hoyg kevés csoki! És lefekvés előtt ne egyél sokat, ha nagyon éhes lennél, akkor is scak pár falatot, hogy nyugodtan tudj aludni. Egy apróság, ha eszel, akkor ne degeszre edd magad. Ne érezd a kajákás után, hogy mozdulni sem bírsz. Én is így híztam el. Lefekvés előtt jól bevacsiztam, meg sok csoki, és anynit ettem, hogy mozdulni sem tudtam. Ja, és nem mozogtam semmit.
2010. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hánytatással, hashajtókkal, és koplalással vívok keresztes harcot a kilók ellen!!!
2010. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!
2010. jún. 15. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!