Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet bajom? Stressz,...

Mi lehet bajom? Stressz, idegeség vagy komolyabb baj?

Figyelt kérdés

két éve vannak problémáim utoljára fél éve voltam dokinál

tüneteim, pánikolos féleélm naponta, szivfájdalom , fejgörcsök egykét percre , olyan idegesség hogy hogy nem birok aludni haspuffadás , jobb oldali fájdalom, nem vészer de állandó. fáradékonyság, szédülés nehézlégzés.

mi bajom lehet ? Lehet komolyabb bajom? rák vagy ilyesmi?


2010. jún. 10. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyenem vanm egy-két kivételel!12/N
2010. jún. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a felsoroltak közül 1-2re jó lehet a magnézium pl a fáradtságra ezt tabletta formájában tudod beszedni vagy nézd az ásványvízeken fel van tűntetve az oldott magnézium mennyisége
2010. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tartósan stresszmentes helyzetben is előjön, akkor szorongás, sőt pánikbetegség gyanúja.
2010. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Stressz, az élet dolgainak nem megfelelő kezelése, feldolgozása. Én is tapasztalom a jobbnál jobb tüneteket, már lassan megtanulok velük élni. Hol hetekig szédülök, hol hónapokig kutyorog a hasam és fáj. Nekem sokat segített egy gondolatnak a megértése: az életben semmi sem biztos. Semmit sem tudhatunk előre, még az elkövetkező 1 pillanatot sem. Éppen ezért nem érdemes aggódni a hogyan továbbon, mert akkor lemaradunk a jelen történéseiről. Ne aggódj semmin, fogadd el amit hoz az élet és ha vannak elképzeléseid, akkor azokra gondolj szeretettel, így sokkal könnyebben eljönnek.

Értékeld át magad belsőleg, mióta van a probléma, mi történt veled akkor, ami nehéz volt stb.. ez több napos lehet, de rá fogsz jönni, hogy nálad konkrétan mi okozza a tüneteket. Ha megérted a tüneteket és ezután másként fogod fel ezeket a helyzeteket, a tüneteknek már nem kell jelezniük, így eltűnnek.

2010. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tüneteim vannak.Meg még olyan érzés is hogy figyelnek.Meg volt olyan, hogy fényeket láttam.Meg alakokat.Szorongásaim hatalmasak.
2010. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg gyenge vagyok mint a harmat, 5percig is alig tudok állni!Valaki tényleg írhatna valami jó vitamint vagy akármit!
2010. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez szerintem ahogy az előző hozzászólók közül is írták pánikbetegség...én is küzdöttem vele, kis koromban nem mertem elaludni mert mindig azt hittem reggel nem kelek fel, halálfélelmem volt..sajnos eléggé megkeseritettem anyukám napjait, mert ő hajnali fél négykor kelt mert ment dolgozni de én még fél háromkor fent voltam mert nem mertem aludni...mikor nagyobb lettem kinőttem ezt, vagyis azt hittem, de bekerültem a városba suliba, és minden nap buszoznom kellett, és szédültem, hányingerem volt, mindig attól féltem rosszul leszek, megtámadnak stb. még most is megvan hál istennek azóta van jogsim kocsival járok...de borzasztó ezzel élni...én is voltam pszichológusnál de "mágikus"teákon kívül semmit nem tudott adni:(:( nagyon sajnállak meg átérzem a helyzeted:(
2010. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!