Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már, hogy valaki megérezt...

Volt már, hogy valaki megérezte magán, hogy valami komolyabb betegsége van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem elég furcsa lehet, biztos sokan nem is értik, de arra lennék kíváncsi, hogy volt-e már valakivel személyesen, vagy valamilyen ismerősével olyan, hogy kifejezetten szembetűnő jelek nélkül megérezte volna magán, hogy valamilyen betegsége van? Ha igen, akkor mi alapján és milyen betegségre gyanakodott, és végül beigazolódott az érzése?

A napokban elég furcsán érzem magam, lehet csak a rossz idő és az utóbbi napok, hetek stresszhatásai, de sokat agyalok ilyeneken és érdekelnének a tapasztalatok.



2018. febr. 24. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenről még nem hallottam senkitől. Olyanról maximum igen, hogy valaki jelek nélkül megérezte, hogy babát vár (és igaza lett).
2018. febr. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Novemberben és decemberben valamikor, feküdtem az ágyamon és olyan furcsa, nyomasztó ürességet éreztem, olyan sivárságot, amit legutoljára kb. 6 évvel ezelőtt (akkor is történt nálunk valami). Ezúttal az egyik nagymamám gondolatával "játszottam", sokat gondoltam rá, nem tudom , hogy miért ez a pár perc alatt (3 évtizede is van már, hogy nincs). Aztán az egész decemberem, úgy 11-től egy rémálommá változott és a hó végén megtudtam valamit amit annak előtte nem tudtam. Diagnosztizáltak valamit, aminek hát nem örültem, nem örülök.
2018. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
* Neki is ott volt baja ahol most nekem és ugyanúgy jártak el vele, ahogy most velem is tervezik.
2018. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszadó: Igen, babás állapot megérzéséről már én is hallottam, megmondom őszintén az bennem is felmerült az elején, de több negatív teszt után elhagytam, mint lehetőséget. Köszönöm a válaszodat! :)

Második válaszadó: Nagyon sajnálom, hogy most ugyanabba a helyzetbe kerültél, amibe anno a Nagymamád került, remélem a végén jól alakul, és teljesen meggyógyulsz, bármi is legyen pontosan a baj! Pontosan ilyen megérzésre gondoltam én is, bár sajnos az én hipochondriám miatt lassan nem lesz olyan betegség, amit még ne képzeltem volna be magamnak..

Ha nem vagyok indiszkrét, megkérdezhetem mennyi idős vagy?

Neked is köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2018. febr. 25. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!