Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden reggel megy a hasam,...

Minden reggel megy a hasam, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ez úgy két hete tart, csak egyszer max kétszer megyek wcre egy nap de akkor inkább futok :D és kissé kezd idegesíteni nem tudom mi lehet a gond. Ugyanazokat eszem amiket eddig, oké nem vagyok az egészséges étrend híve, feherkenyer sajt kolbász menza jellegű kajak ebédre de eddig sosem volt gaz, gyümölcsöt zöldséget is eszem rendszeresen. A tejre tippeltem, mert azt is fogyasztom időnként legalább kaveban, esetleg a zsíros kajak. Amúgy mióta az eszemet tudom vékony alkat vagyok (50 kiló 170 cm) ezért aggaszt a dolog. 20l

2017. febr. 12. 10:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Oh eszembe jutott meg valami, raalltam mostanság a zoldteara, meg az amit el tudok képzelni. Vesémmel voltak már gondok.
2017. febr. 12. 10:59
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ételallergia kialakulhat úgy is, hogy eddig nem voltak ilyen gondjaid. Azt javaslom, ha nem múlik el, akkor jelentkezz be gasztroenterológiára.
2017. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!