Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem magam borzalmasan,...

Miért érzem magam borzalmasan, mióta mozgok és normálisabban étkezek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja úgy döntöttem, ideje egy kicsit összeszednem magam, elkezdtem heti 4-szer egy órát tornázni, szép időben kocogni, egészségesebben étkezni, eleget inni (csak ásványvizet, meg ízesítetlen teát), szóval mindent igyekeztem betartani, amit olvastam a témában.

Tudtam, hogy nem lesz azonnal eredmény, de így is élveztem, a mozgás jól esett, szerettem kellemesen elfáradni, a pihenőnapokon hiányzott, az édességeket is egész könnyen elfelejtettem, alig pár alkalommal "bűnöztem" egy kicsit, akkor is inkább étcsokit, szóval lényeg a lényeg, tetszett a dolog.

Viszont csa egyre rosszabbul érzem magam. A tornát egyre rosszabbul bírom.. eleinte jól megizzadtam, de végig tudtam csinálni, most ugyanannak a tornának a felénél kifulladok, és mozdulni is alig bírok... a fejem és a hasam folyton fáj, majdnem minden nap enyhe hasmenésem van, állandóan fáradt vagyok, rosszkedvű.

Azt hittem ez fordítva lesz, mindenki azt mondja, hogy mennynivel jobban érzi magát, mióta sportol és normálisan étkezik, stb.. meg nyilván jobb az állóképességük, fizikailag jobbak.

Akkor velem van baj? Folytassam így és majd jó lesz? Kell idő mire "rászokik" a szervezetem (nem mintha előtte mekis kaján, meg pizzán éltem volna, szóval nem hiszem, hogy akkora sokk lenne a több zöldség, kevesebb nasi)

Vagy mit csináljak? Tapasztalt más is ilyet?


2017. jan. 25. 18:51
 1/1 Nina 76 válasza:
Szinte biztos hogy nem az életmódváltástól vagy rosszul..talán betegség ami lappang benned, persze nem valami komoly dologra gondolok, vírus vagy ilyesmi. Nálunk is végigsöpört hasonló,igaz ez kb. 3-4 nap alatt elmúlt. Hasmenés,gyengeség, hányás. Vagy valami hasonló.
2017. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!